ME OLEMME ZEROTEN

Laadukkaan tekemisen ja asiakastyytyväisyyden takana on työssään viihtyvät tekijät.

Pasi Miettinen

Toimitusjohtaja
+358 40 519 8451
pasi.miettinen@zeroten.fi

Antti Savolainen

Creative Director
+358 40 180 2300
antti.savolainen@zeroten.fi

Jaakko Juselius

Art Director
+358 50 530 5830
jaakko.juselius@zeroten.fi

Juhana Tikkanen

Creative/AD
+358 44 099 4499
juhana.tikkanen@zeroten.fi

Jenni Saarilahti

Viestintä/sisällöntuottaja
+358 50 544 5877
jenni.saarilahti@zeroten.fi

Kaisa Savolainen

Tuotanto-AD
+358 44 251 5306
kaisa.savolainen@zeroten.fi

Juha Ojanen

Web Developer
+358 40 581 9784
juha.ojanen@zeroten.fi

Pekka Savolainen

Video- ja valokuvaus
+358 40 931 9355
pekka.savolainen@zeroten.fi

Sinä?


+358 20 741 0030
rekrytointi@zeroten.fi

THE TOIMISTO

Toimistomme sijaitsee Helsingin Malmilla hyvien yhteyksien varrella.

ZEROTEN OY

Malmin Raitti 17 A
00700 HELSINKI

+358 20 741 0030
info@zeroten.fi

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä

YLÖS