ME OLEMME ZEROTEN

Laadukkaan tekemisen ja asiakastyytyväisyyden takana on työssään viihtyvät tekijät.

Pasi Miettinen

Toimitusjohtaja
+358 40 519 8451
pasi.miettinen@zeroten.fi

Antti Savolainen

Creative Director
+358 40 180 2300
antti.savolainen@zeroten.fi

Sanna Parkkonen

Myynti- ja markkinointipäällikkö
+358 40 5322 157
sanna.parkkonen@zeroten.fi

Anette Miettinen

Yhteyspäällikkö
+358 45 897 2369
anette.miettinen@zeroten.fi

Heli Heikkilä

Konseptisuunnittelija/Copy
+358 40 733 6859
heli.heikkila@zeroten.fi

Jasmin Heikkilä

Sisältöstrategi
+358 44 510 2901
jasmin.heikkila@zeroten.fi

Juha Ojanen

Web Developer
+358 40 581 9784
juha.ojanen@zeroten.fi

Juhana Tikkanen

Creative / Art Director
+358 44 099 4499
juhana.tikkanen@zeroten.fi

Jukka Manninen

Art Director
+358 40 744 9850
jukka.manninen@zeroten.fi

Pekka Savolainen

Video- ja valokuvaus
+358 40 931 9355
pekka.savolainen@zeroten.fi

Rikumatti Jurmu

Videokuvaus
+358 40 831 4971
rikumatti.jurmu@zeroten.fi

Sakari Alvesalo

Online Marketing Strategist
+358 50 322 2698
sakari.alvesalo@zeroten.fi

Jaakko Juselius

Art Director
+358 50 530 5830
jaakko.juselius@zeroten.fi

Saara Retulainen

Project Manager
+358 50 331 2160
saara.retulainen@zeroten.fi

Sinä?


+358 20 741 0030
rekrytointi@zeroten.fi

THE TOIMISTO

Toimistomme sijaitsee Vantaankoskella Martintalon 1-kerroksessa. Martitalon edestä löytyy vieraspaikkoja autolle. Jos tulet autolla, anna rekisterinumerosi aulan vastaanottoon vieraillessasi meillä.

ZEROTEN OY

Jaakonkatu 2 (Martintalo)
01620 VANTAA

+358 20 741 0030
info@zeroten.fi

Verkkolaskuosoite: 003725315172
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH
Sähköpostilaskut: 25315172@scan.netvisor.fi

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä

YLÖS