Laadukkaan tekemisen ja asiakastyytyväisyyden takana on työssään viihtyvät tekijät.

Me olemme Zeroten

DSC_2361

Pasi Miettinen

asiakkuusjohtaja / partner
+358 40 519 8451

pasi.miettinen@zeroten.fi

antti

Antti Savolainen

projektipäällikkö / AD / partner
+358 40 180 2300

antti.savolainen@zeroten.fi

lauri

Lauri Bergström

Yhteyspäällikkö
+358 408396058

lauri.bergstrom@zeroten.fi

kaisa

Kaisa Savolainen

graafinen suunnittelija / junior AD
+358 44 251 5306

kaisa.savolainen@zeroten.fi

jaakko

Jaakko Juselius

creative / AD
+358 50 5305830

jaakko.juselius@zeroten.fi

jenni

Jenni Saarilahti

viestintä / sisällöntuottaja
+358 50 544 5877

jenni.saarilahti@zeroten.fi

juhana.tikkanen

Juhana Tikkanen

creative / AD
+358 44 099 4499

juhana.tikkanen@zeroten.fi

riksa

Rikumatti Jurmu

videotuotanto
+358 40 831 4971

riksa@caamos.com

pekka

Pekka Savolainen

valokuvaus
+358 40 931 9355

pekka.savolainen@gmail.com

tapio

Tapio Turklin

POS materiaalit
+358 400 550 489

tapio.turklin@zeroten.fi

taru

Taru Immonen

promootiot / tapahtumamarkkinointi
+358 44 341 8729

taru.immonen@zeroten.fi